باینری آپشن چیست ؟ چگونه می توانیم در باینری آپشن موفق شویم؟

✅ فعالیت در مارکت قدرتمند باینری آپشن ✅

ورود به هر پلتفرم جدیدی می‌تواند پر از ابهام باشد، به‌خصوص اگر تجربه و دانش لازم را نداشته باشیم. این موضوع در مورد معاملات باینری آپشن نیز صدق می‌کند. معاملات باینری آپشن یک روش برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد هست که این امکان را به کاربران می‌دهد تا از سرمایه‌گذاری‌های خود سود کلانی به دست آورند یا در یک چشم به هم زدنی، همه آن را از دست بدهند. بسیاری از تریدرهای مبتدی نمی‌دانند که کسب درآمد از باینری آپشن را از کجا شروع کنند و چه مراحلی را برای انجام معامله در آن پشت سر بگذارند.

کار کردن با باینری آپشن در نگاه اول ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما با نگاهی دقیق‌تر به آن، به این نتیجه میرسیم که کار کردن با این پلتفرم نه‌تنها پیچیده نیست بلکه بسیار ساده می‌باشد. در این مقاله از آکادمی سلطان ترید ، برگزارکننده دوره آموزش باینری آپشن (دوره نقطه پایان) راهنمای جامعی در مورد نحوه شروع معاملات باینری آپشن در اختیار شما قرار می‌دهیم.

☑️ باینری آپشن چیست ؟

معاملات باینری آپشن شکلی از معامله است که دو گزینه در آن ارائه می‌شود؛ یا قیمت یک دارایی خاص بالا می‌رود یا کاهش می‌یابد و شما باید حدس بزنید که در یک‌زمان مشخص قیمت به کدام سمت حرکت می‌کند. معامله‌گران در صورت پیش‌بینی صحیح روند قیمت در باینری آپشن، سود دریافت می‌کنند و در صورت عدم پیش‌بینی درست، متحمل ضرر شده و دارایی خود را به‌طور کامل از دست می‌دهند.

باینری آپشن به معامله‌گران اجازه موضع‌گیری در یک موقعیت امن را نمی‌دهد. این بدان معناست که خریدار باینری آپشن یا سود دریافت می‌کند یا کل سرمایه‌گذاری خود را در معامله از دست می‌دهد. به‌عبارت‌دیگر هیچ‌چیزی دراین‌بین وجود ندارد. نتیجه معامله یا سود بالاست یا صفر شدن کل دارایی! فرض کنید معامله‌گر 100 دلار سرمایه در باینری آپشن سرمایه‌گذاری می‌کند. این تریدر این‌گونه برآورد می‌کند که در یک تاریخ و زمان مشخص، قیمت بالاتر از 25 دلار بسته می‌شود. اگر سهام در آن تاریخ و زمان بالاتر از 25 دلار معامله شود، معامله‌گر طبق شرایط توافق شده، سود دریافت می‌کند.

به‌عنوان‌مثال، اگر سود تعیین‌شده 70٪ باشد، بروکر باینری 70 دلار اعتبار به حساب معامله‌گر اضافه می‌کند. اگر قیمت در آن تاریخ و زمان کمتر از 25 دلار معامله شود، برآورد تریدر اشتباه بوده و سرمایه 100 دلاری خود را در معامله از دست می‌دهد. به بیان ساده در باینری آپشن شما باید پیش‌بینی کنید که آیا ارزش یک دارایی پس از یک دوره کوچک افزایش یا کاهش می‌یابد. اگر درست حدس بزنید، سود ثابتی بین 80 تا 95 درصد از سرمایه‌گذاری خود دریافت می‌کنید.

☑️ آیا باینری آپشن گزینه مناسبی برای مبتدیان می‌باشد؟

پاسخ کوتاه بله است! تجارت در باینری آپشن به دلیل سهولت یادگیری آن آسان است. ماهیت معاملات باینری آپشن به‌گونه‌ای است که فرصت زیادی برای کسب درآمد مناسب وجود دارد، البته ناگفته نماند عنصر ریسک نیز در آن دخیل است. احتمال پیش‌بینی درست، 50/50 است. این بدان معنی است که اگر زمان و تلاش زیادی برای تحقیق صرف کنید، می‌توانید چند استراتژی خوب معاملاتی باینری آپشن را یاد بگیرید تا شانس برد خود را افزایش دهید. 

☑️ مزایای تجارت در باینری آپشن

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های باینری آپشن در مقایسه با سایر پلتفرم‌ها این است که اطلاعاتی در مورد چگونگی به پایان رسیدن معامله در اختیار دارید. شما دقیقاً می‌دانید که ریسک معامله شما چه میزان است، در صورت پیش‌بینی درست چقدر سود خواهید داشت (اگر پیش‌بینی درستی انجام دهید ارزش نهایی برابر مبلغ سرمایه‌گذاری به‌علاوه سود خواهد بود)، ریسک‌های موجود (ممکن است با پیش‌بینی اشتباه همه‌چیز را از دست بدهید) و مدت‌زمان لازم برای اتمام معامله چقدر است.

از مزایای باینری آپشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سادگی:  برای انجام معامله در این پلتفرم، تنها یک کلیک کافی است.

دسترسی:  می‌توانید از هر دستگاه متصل به اینترنت برای معامله استفاده کنید

کنترل:  حتی قبل از اینکه اولین معامله خود را انجام دهید، از قبل نتایج احتمالی را می‌دانید. ریسک و مزایا مشخص است، بنابراین دید روشنی برای حرکت بعدی خودخواهید شد.

بدون کمیسیون یا کارمزد:  کارگزاران معمولاً از اشخاصی که در معاملات سود دریافت کرده‌اند، کمیسیون یا کارمزد دریافت نمی‌کنند.

☑️ تفاوت باینری آپشن و فارکس

معاملات باینری آپشن در چند سال گذشته رشد قابل‌توجهی داشته است، اما محبوبیت آن به این معنا نیست که این نوع سرمایه‌گذاری مناسب همه تریدرها است. تجارت در باینری آپشن و فارکس هر دو می‌توانند سودهای قابل‌توجهی را به کاربران خود ارائه دهند، اما استراتژی هر دو کاملاً متفاوت می‌باشد و ممکن است نیازهای یکسانی را برآورده نکنند.

هنگامی‌که با باینری آپشن معامله می‌کنید، روی این موضوع سرمایه‌گذاری می‌کنید که آیا دارایی مانند کالا، سهام یا ارز در طول یک بازه زمانی ثابت، افزایش یا کاهش قیمت خواهد داشت یا نه. هم‌چنین به‌عنوان معامله‌گر می‌توانید میزان درآمد قابل کسب خود را از قبل مشاهده کنید. به‌عبارت‌دیگر، شما دقیقاً می‌دانید که در صورت درست بودن پیش‌بینی، چه مقدار سود از سرمایه‌گذاری خود کسب خواهید کرد.

دوره آموزش باینری آپشن

☑️ چگونه به یک معامله گر موفق تبدیل شویم؟

موفقیت در باینری آپشن می تواند به معنای کسب سود منظم از معاملات مختلف باشد. برای دستیابی به این هدف، معامله گر باید بازار معاملاتی را به خوبی مطالعه کند. همچنین دارایی های مورد نظر را با دقت بررسی کند. این بررسی ها و تحقیقات، طولانی مدت هستند و در طول فعالیت معاملاتی باید ادامه پیدا کنند. از طرفی، انتخاب یک بروکر معتبر و مناسب اهمیت بسیاری در کسب سود از باینری آپشن دارد. یک بروکر معتبر با ارائه کردن امکانات و پلتفرم معاملاتی قابل اطمینان، این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند در یک شرایط درست و به دور از کلاهبرداری، معاملات باینری آپشن را انجام دهند.

برای موفقیت در باینری آپشن، سرمایه گذاران باید استراتژی معاملاتی داشته باشند و روی استراتژی خود با استفاده از امکانات ترید آزمایشی کار کنند. یک حساب آزمایشی می تواند حرکات واقعی بازار و دارایی ها را بدون به خطر انداختن سرمایه، به شما نشان دهد. پس از کسب تجربه و یادگیری نکات جدید، سرمایه گذار می تواند حساب واقعی خود را باز و در معاملات باینری آپشن شرکت کند.

موفقیت در باینری آپشن  امکان پذیر است، اما به بررسی و مطالعه مارکت و دارایی ها نیاز دارد. معاملات باینری آپشن می توانند سود قابل توجهی را در مدت کوتاه برای سرمایه گذاران به همراه داشته باشند. حتی کسب سودهای منظم از این معاملات امکان پذیر است. البته به شرطی که معامله گران سخت تلاش کنند و به یک استراتژی معاملاتی قدرتمند پایبند باشند. استراتژی معاملاتی موجب می شود ریسک معاملات کاهش پیدا کند و از طرفی سود بیشتری به معامله گران برسد. عوامل متعددی از جمله تحقیق، مهارت، تجربه و مدیریت ریسک به ریوارد، کسب موفقیت در باینری آپشن را امکان پذیر می کنند. معامله گران با توجه به ریسک باینری آپشن، باید از انجام معاملات عجولانه خودداری کنند.

📊 ویژگی‌های باینری آپشن

✅ بازدهی سریع با سود بالا 

✅ ساده بودن + سرمایه گذاری کم

✅طیف گسترده‌ای از تجارت بین المللی

✅ تجارت در هر شرایط بازار و در هر نقطه و هر زمان

✅ میزان سود / زیان از قبل مشخص است.

✅  زمان انقضا معامله از قبل توسط تریدر انتخاب می‌شود.

✅ طیف متنوعی از ابزارها در باینری آپشن در دسترس هستند.

✅ امکان استفاده از اهرم در آن وجود ندارد.

📊 ویژگی‌های فارکس

فارکس یکی از بزرگ‌ترین بازار جهان برای مبادله جفت ارز است که روزانه بیش از 5 تریلیون دلار در آن معامله می‌شود. معامله به‌صورت جفت ارز انجام می‌شود. در این پلتفرم معامله‌گر تفاوت‌های قیمتی بین دو ارز مانند دلار آمریکا و یورو را مقایسه می‌کند و علاوه بر تصمیم‌گیری در جهت حرکت یک ارز، باید پیش‌بینی کنند که ارز چقدر بالا یا پایین خواهد رفت.

✅ هیچ محدودیتی در سود/زیان وجود ندارد

✅ هیچ زمان انقضای مشخصی برای معاملات فارکس وجود ندارد

✅ فارکس نسبت به معاملات باینری آپشن تنوع کمتری دارد

✅ در فارکس می‌توان از اهرم معاملاتی استفاده کرد

☑️ انتخاب یک بروکر مطمئن باینری آپشن

انتخاب بروکر بسیار مهم است و باید بروکرهایی را برگزینید که از سوی مراجع و سازمان‌های بین المللی در این زمینه تایید شده باشند. انتخاب بروکرهایی که در هیچ سازمان و مراجع نظارتی بین المللی تایید نشده اند و از هیچ قانون و مقرراتی پیروی نمی‌کنند؛ ریسک بالایی است و امکان کلاهبرداری در آن بروکرها از سرمایه گذاران زیاد است. آژانس نظارتی‌ که بروکرهای تایید شده را معرفی می‌کند Securities and Exchange Commission نام دارد که با مراجعه به این سایت می‌توانید بروکرهای معتبر و تایید شده را پیدا کنید و سرمایه گذاری قانونی و بدون ریسک و خطری را آغاز کنید.

💰2 بروکر قدرتمند باینری آپشن برای ایرانیان 💰

برای ثبت نام در هر بروکر کافی است روی بنرهای پایین بروکر مدنظر خود کلیک کنید

0/5 (0 نظر)