آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس Quotex

کوتکس (Quotex) کارگزاری نوین است که خدمات معامله باینری آپشن را ارائه می‌کند. خدماتی که شرکت ارائه می‌دهد شامل طیف گسترده‌ای از معاملات دارایی، معامله تنها با یک کلیک و چندین روش بانکداری می‌شود. نقد و بررسی تخصصی چارت ایران را بخوانید تا بدانید که کوتکس با سبک معاملات شما هم‌خوانی دارد یا خیر.

✅ نقد و بررسی کوتکس

Awesomo LTD صاحب کوتکس است و آن را اداره می‌کند. نشانی: مجمع‌الجزایر سیشل، ویکتوریا، جزیره ماهه، خیابان فرانسیس راشل، خانه صداوسیما، طبقه دوم، سوئیت شماره 1. شناسه:221042

Awesomo Limited، شرکتی مستقر در سیشل به شماره‌ی TSRF RU0395 AA V0161، عضوی از مرکز بین‌المللی تنظیم روابط بازار مالی (IFMRRC) است.

مرکز بین‌المللی تنظیم روابط بازار مالی تنظیم‌کننده رسمی نیست بلکه طرف ثالث و مستقلی است که خدمات رفع اختلافات را ارائه می‌کند.

ویدیو آموزش جامع بروکر کوتکس :

نمایش ویدیو درباره ثبت نام در بروکر کوتکس

محدودیت‌های روش پرداخت احتمال دارد پیامدهایی برای معامله گران در آمریکا، کانادا، هنگ کنگ و آلمان به همراه داشته باشد اما آنان همچنان برای سپرده‌گذاری می‌توانند از رمز ارزها بهره‌مند شوند.

امکانات اصلی:

 • حداقل سپرده: 5 دلار
 • حداکثر سود: تا 98%
 • نسخه آزمایشی: دارد
 • تحت نظارت: عضو مرکز بین‌المللی تنظیم روابط بازار مالی (IFMRRC)
 • پاداش: دارد
کوتکس

✅بستر بروکر کوتکس

کوتکس بستری است که گزینه‌های معاملات دیجیتال را در طیف وسیعی از دارایی‌های پایه (بیش از 400) ارائه می‌کند. کلمه‌ی انتخاب دیجیتال به معاملاتی اشاره دارد که بر اساس تغییرات فرازوفرودی ساده قیمت با هزینه‌های از پیش تعیین‌شده و درآمد ثابت هستند.

بستر کاملاً تحت وب است و نیازی به دانلود چیزی نیست.

این بستر از معاملات مواردی حمایت می‌کند که عبارت‌اند از اوراق بهادار (شرکت‌ها)، فارکس، اجناس، برخی شاخص‌هایی مثل فروش و قیمت 500.

مدت‌زمان‌های سررسید نیز نسبتاً متنوع‌اند مثل 1 دقیقه، 2 دقیقه، 5 دقیقه، 1 ساعت تا یک ماه و در برخی موارد بیشتر.

✅ سود

درصد سود بسته به دارایی، زمان و چارچوب متفاوت است.

بازده نیز بسته به اطلاعات موجود در معامله متفاوت خواهد بود مثلاً اگر تعداد زیادی از معامله گران جهتی یکسان را پیش‌بینی کنند آنگاه سود وضعیت‌های (position) جدید کاهش می‌یابد و اگر عکس این اتفاق رخ دهد معمولاً درصد سود بیش از میزان مورد انتظار خواهد بود.

✅ آموزش بروکر کوتکس

بهترین روش یادگیری این نظام استفاده‌ی مؤثر از نسخه‌ی آزمایشی است هرچند علاوه بر این ویدیوهای راهنما و اخبار بازار ارائه‌شده توسط کوتکس نیز کمک‌کننده است.

کوتکس سیگنال‌های معاملات را نیز ارائه می‌کند که فقط در دسترس حساب‌های کامل است و نه نسخه‌های آزمایشی.

کوتکس کارگزار انتخاب‌های دودویی است که در سال 2020 تأسیس شد و در بستر سفارشی وب خود، سیگنال‌های بازار و معاملات رونویس را ارائه می‌کند.

در نقد بررسی ما توضیحات چگونگی شروع معامله با بروکر باینری اپشن کوتکس را می‌یابید که شامل سپرده و برداشت سود، حمایت‌های مشتری و پاداش‌های خوش‌آمد گویی می‌شود. همین امروز با ثبت‌نام معامله را شروع کنید.

✅ مشخصات و جزئیات بیشتر درباره کوتکس

کوتکس نام برندی از Awesomo Ltd است، شرکتی که در سیشل مستقر بوده و توسط مرکز بین‌المللی تنظیم روابط بازار مالی (IFMRRC) تنظیم می‌شود. شرکت تحت عنوان کارگزاری مجاز در ماه نوامبر 2020 مجوز گرفت. این کارگزاری به دنبال تلفیق ابزارهای قدرتمند و محصولات ساده انتخاب دیجیتال است.

گزینه‌های پرداخت برای ساکنان آمریکا، کانادا، هنگ کنگ و آلمان محدود به ارزهای دیجیتال است اما امکان باز کردن حساب برایشان فراهم است.

✅ بستر معامله

مشتریان می‌توانند بعد از ثبت حساب به بستر تحت وب دسترسی داشته باشند و معامله را آغاز کنند.

کاربران بعد از ثبت‌نام و ورود نیاز است صرفاً موارد زیر را انجام دهند.

 1. انتخاب دارایی: در صورت سود کردن از معامله تا سقف 98% هرکدام از ابزارها درصد بازگشت سرمایه را نمایش می‌دهد.
 2. انتخاب زمان سررسید: زمان‌های بین 1 دقیقه تا 4 ساعت در دسترس هستند و تا دومین مورد می‌توانند با دقت تنظیم شوند.
 3. واردکردن مقدار سود: انتخاب کنید که از چه میزان سرمایه می‌خواهید در موقعیت بازارتان صرف‌نظر کنید.
 4. انتخاب «بالا» یا «پایین»: این انتخاب بستگی به این دارد که قیمت دارایی تحت تأثیر از زمان سررسید را به کدام جهت پیش‌بینی کنید.

✅ معامله آنلاین در کوتکس

با انتخاب دارایی، جدول قیمت فعلی نمایش داده می‌شود و معامله گران می‌توانند اطلاعات را در نمودارهایی با چارچوب‌های زمانی 5 ثانیه‌ای تا یک‌روزه مشاهده کنند. کوتکس 9 شاخص دارد که طبق اولویت می‌تواند اصلاح شود. 15 ابزار برداشت نیز در دسترس است تا در اطلاع یافتن از پیش‌بینی‌ها کمک‌کننده باشد. کاربران برای مرتب نگه‌داشتن صفحه‌نمایش می‌توانند نام شاخص یا جزئیات اضافی را پنهان کنند بدون اینکه قیمت پیشنهادی آن‌ها در جدول از دست برود.

مشتریان تنها با یک کلیک می‌توانند از معامله رونوشت بهره برده و راهبردهای معامله گران موفق را تکرار کنند. هم‌چنین در صفحه کاری جدول رده‌بندی نشان داده می‌شود که 20 نفر بر‌تری که در روز سود کرده‌اند قرار گرفته است.

✅ بستر وب معاملات کوتکس

سامانه نیز پر از سیگنال‌های بازار است که شامل توصیه‌های تحلیل گران می‌شود مثلاً درباره‌ی دارایی، جهت‌گیری قیمت، مدت‌زمانی که کاربران تصمیم به اقدام می‌گیرند و نمونه‌ای از آیین‌نامه معاملات رونوشت.

علاوه بر این امکانات شخصی‌سازی زیادی به مشتریان هدیه شده است. امکان انتخاب نام کاربری، تصویر نمایه و تغییر تصویر پس‌زمینه جداول برای معامله گران فراهم است. دست‌کاری در زمان تغییر و نوع سرمایه‌گذاری با چند کلیک ساده نیز ممکن شده است.

در پایان، کارگزاری بررسی سریع و جزئی بر روی معاملات را نیز ارائه کرده است که در آن اطلاعاتی اصلی مثل قیمت آغاز به کار، آخرین قیمت معامله‌شده به‌علاوه قیمت‌های ورودی و خروجی را مختصر قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید که این کارگزاری بسترهای MT4 یا MT5 را ارائه نمی‌کند.

آدرس سایت بروکر کوتکس برای ثبت نام :https://quotex-market.io

✅ بازارها در کوتکس

کوتکس بیش از 410 دارایی برای انتخاب‌های معاملات دیجیتال ارائه می‌دهد:

 • ارزها: 27 جفت ارز فارکس از موارد اصلی گرفته تا ناشناخته‌ها
 • رمز ارز: لایت کوین، بیت کوین، ریپل و اتریوم
 • شاخص‌ها: 15 ارز مهم مثل FTSE 100 و داو جونس
 • اجناس: طلا، نقره و نفت از بین انرژی و فلزات پرطرفدار

مایه مسرت است که در این نقد و بررسی، رمز ارزها نمونه‌ای از دارایی دیجیتال معرفی شدند چراکه هنوز هم هرچند کم این بازار با کارگزاری‌های سنتی آنلاین مقایسه می‌شود.

✅ کارمزد بروکر باینری اپشن کوتکس

درصد سود مرتبط با هر ابزار توسط کوتکس تنظیم می‌شود که تفاوت‌ها در آن به عواملی مثل نقدینگی دارایی، زمان انجام معامله و حوادث اقتصادی بستگی دارد.

فرضاً جفت ارز یورو/دلار اخیراً 80% پیشنهادشده است، حال کسی که 1000 دلار سرمایه‌گذاری کرده و تغییر قیمتی در مدت‌زمان تعیین‌شده را درست پیش‌بینی کند در آن معامله 1800 دلار دریافت می‌کند.

کوتکس عهده‌دار کارمزد در عملیات‌های معامله نمی‌شود.

نسبت بدهی به دارایی خالص

اخیراً کوتکس سرمایه‌گذاری اهرمی را ارائه نمی‌کند علی‌رغم اینکه این کار دسترسی تازه‌کارها را به بازار محدود می‌کند اما از طرفی زیان را نیز می‌کاهد.

برنامه‌های موبایلی

در حال حاضر کارگزاری برنامه موبایلی ندارد هرچند دسترسی به بستر تحت وب با هر مرورگری ازجمله مرورگر موبایل امکان‌پذیر است. امکان رصد کردن بازارها و انجام معامله با چند کلیک برای مشتریان فراهم است. انتظار می‌رود در آینده نسخه موبایلی کوتکس به بازار عرضه شود.

✅ سیگنال‌های معامله در کوتکس

سپرده و برداشت

معامله گران می‌توانند با حداقل سپرده یعنی 10 دلار شروع کنند. مواردی مثل کارت‌بانکی (روادید و کارت پرداخت اعتباری)، رمز ارزها، بانکداری الکترونیکی یا کیف پول الکترونیک برای سپرده کردن وجه پیش روی مشتریان است. شرکت از وجه برای سپرده و برداشت استفاده نمی‌کند. شایان‌ذکر است که گزینه‌های پرداخت متناسب با هر کشور متفاوت است. برای نمونه مشتریان آمریکایی برای سپرده کردن وجه می‌توانند از بیت کوین، لایت کوین و اتریوم بهره برند. معامله گران هندی نیز می‌توانند از چند بانک محلی، کیف پول‌های الکترونیک پرطرفداری مثل Perfect Money و رمز ارزها استفاده کنند. برای اینکه بررسی کاملی از گزینه‌های پرداخت شخصی در نظام حقوقی منطقه خود انجام دهید به وب‌سایت کارگزاری سر بزنید.

حداقل میزان برداشت 10 دلار اما برای بیت کوین 50 دلار است. معمولاً اعتبارسنجی‌های اضافی نیاز نیست اما ممکن است شرکت برای معاملات با حجم بالا این خواسته را از شما داشته باشد.

زمان‌های برداشت می‌تواند از 1 تا 5 روز باشد. با این اوصاف شرکت تلاش دارد تا پرداخت را در همان روز برداشت انجام دهد.

✅حساب آزمایشی باینری اپشن در کوتکس

کارگزاری برای تمرین نحوه استفاده از بستر وب و تولیدات انتخاب‌های دیجیتال، حسابی آزمایشی ارائه می‌کند که با 10000 دلار تأمین سرمایه شده. صاحبان حساب آزمایشی به انواع سرمایه، ابزارهای معامله، سیگنال و شاخص‌ها دسترسی دارند. حساب آزمایشی برای مشتریانی که به‌تازگی با انتخاب‌های دیجیتال آشنا شده‌اند راه مناسبی است تا نحوه عملکرد ساده محصولات را ببیند.

قرارداد و سود

کوتکس سود لایه‌لایه سپرده شما را بسته به هزینه‌های سرمایه‌ای شما ارائه می‌کند. مثلاً زمانی که شما بیش از 50 دلار سپرده می‌کنید امکان انتخاب 20% سود را دارید و به همین ترتیب با بیش از 100 دلار سپرده 25% سود، با بیش از 150 دلار سپرده 30 درصد سود (معادل 45 دلار) و با بیش از 300 دلار سپرده به 35% سود (معادل 105 دلار) سود می‌رسید. این مورد مشوقی بزرگ و راهی مناسب برای افزایش سرمایه معاملاتی است.

مجموعه‌ای از دیگر پیشرفت‌های در جریان نیز در دسترس است تا بر تجربه معامله‌گری بیافزاید که شامل مشوق‌های کاهش ریسک، پاداش‌های بازپرداخت، نقاط لغو X و سودهای متعادل می‌شود. کدهای توسعه به معامله گران فعال و قراردادهای سراسر شرکت هدیه داده می‌شود. برای اطلاع از آخرین جزئیات به وب‌سایت کوتکس سر بزنید و همیشه قبل از معامله شرایط سود را بررسی کنید.

✅نقد و بررسی مقررات در کوتکس

کوتکس از مرکز بین‌المللی تنظیم روابط بازار مالی (IFMRRC) مجوز دارد. مقررات این مرکز شامل عضویت در صندوق تأمین غرامتی است که بتواند خسارت مشتری را در شرایط تأمین کند که کارگزاری تخلف کند یا امکان پرداخت برایش میسر نباشد.

✅ حساب‌های کوتکس

کوتکس سه حساب ساده فعال ارائه می‌کند: استاندارد، حرفه‌ای و VIP. حساب استاندارد مناسب افراد تازه‌کاری است که درصد سود پایه از هر معامله هستند. حساب حرفه‌ای با درصد سود بیشتر و پیشرفت‌های جذاب برای معامله گران فعال‌تر طراحی‌شده است. افرادی واجد شرایط حساب حرفه‌ای هستند که 1000 دلار سپرده کرده باشند. حساب VIP برای معامله گران کارکشته، درصد سودافزایشی و مجموعه‌ای از سود و قراردادهای در حال پیشرفت ارائه می‌کند. حداقل سپرده برای حساب VIP پنج هزار دلار است.

کاربران در هر سه نوع حساب از حمایت برخوردار هستند و دسترسی کاملی به محصولات گزینه‌های دیجیتال دارند. در هر سه نوع حساب دلار آمریکا، یورو، روبل، هریونیا اوکراین و رئال برزیل ارائه می‌شود. مراحل ثبت‌نام بی‌دردسر بوده و کسانی که تازه عضو می‌شوند پس از چند دقیقه می‌توانند شروع به کار کنند.

سود

فواید زیر موردتوجه معامله گران قرار می‌گیرد:

 • بستر آنلاین برند شخصی با استفاده آسان صفحه کاری
 • حداقل سپرده بدون برداشت وجه
 • دسترسی به 19 زبان مختلف دنیا
 • قابلیت معامله رونوشت
 • سیگنال‌های نامحدود معامله
 • حداقل سپرده 10 دلار
 •   40% سود سپرده

نقاط ضعف

 • نسبت بدهی به سرمایه خالص ارائه نمی‌شود
 • برنامه موبایلی ندارد

✅ ساعات آغاز به کار بروکر کوتکس

امکان دسترسی به بستر و وب‌سایت کارگزاری برای معامله گران فراهم است. گرچه معامله سرمایه تنها در ساعات آغاز به کار بازار انجام می‌شود و به ابزارهای خاص سود بستگی دارد.

مثلاً فعالیت فارکس از دوشنبه تا جمعه است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به سراغ سامانه معاملات کارگزاری بروید.

✅ پشتیبانی و خدمات مشتری بروکر کوتکس

معامله گران برای ارتباط مستقیم با خدمات از طریق صفحه کاری با تیکت گذاشتن یا گزینه گفت‌وگو آنلاین می‌توانند اقدام کنند. راه‌های دیگر پر کردن فرم آنلاینی موجود در وب‌سایت شرکت و ارسال ایمیل به نشانی support@quotex.io. است.

توجه داشته باشید که نشانی ثبت‌شده کارگزاری جمهوری سیشل، شهر ویکتوریا، جزیره ماهه، خیابان فرانسیس راشل، خانه صداوسیما، طبقه دوم، دفتر شماره 1 و Awesomo Limited است.

امنیت

شرکت استانداردهای بالای امنیتی را رعایت کرده و به‌منظور حفظ اطلاعات مشتری از فناوری‌های تخصصی استفاده می‌کند. کارگزاری اطلاعات شخصی را به فروش نمی‌گذارد و آن‌ها را برای شخص ثالث افشا نمی‌کند.

حرف آخر کوتکس

کوتکس کارگزار انتخاب‌های دیجیتال خارق‌العاده‌ای است که با دسترسی آسان به بستر تحت وب آن خدمات سیگنال و معاملات رونویس دریافت خواهید کرد. کارگزاری حداقل سپرده، برداشت وجه صفر و سود جذاب 40 درصدی ثبت‌نام را داراست. بسیاری از معامله‌گرانی که به انتخاب‌های دیجیتال علاقه‌مند هستند از تنوع دارایی و سادگی صفحه کاری رضایت دارند.

کشورهای پذیرفته‌شده

کوتکس پذیرای معامله‌گرانی از کشورهای استرالیا، تایلند، کانادا، آمریکا، انگلستان، آفریقای جنوبی، سنگاپور، هنگ‌کنگ، هند، فرانسه، آلمان، نروژ، سوئد، ایتالیا، دانمارک، امارات متحده عربی، عربستان سعودی، کویت، لوکزامبورگ، قطر و کشورهای بسیار دیگری است.

جایگزین کوتکس

اگر به‌جای کوتکس دنبال کارگزار دیگری می‌گردید، در فهرست زیر 5 کارگزار برتری که شبیه کوتکس هستند ذکرشده است.

ترتیب عناوین این کارگزاری‌ها بر اساس میزان شباهتشان به کوتکس و پذیرش معامله گران از منطقه شما است.

 1. Videforex: این کارگزاری سپرده‌هایی در محدوده رمز ارزها و ارز فیات را می‌پذیرد و درصد پرداخت آن به 95% در هر معامله می‌رسد.
 2. Ayondo: معاملاتی که این کارگزاری ارائه می‌کند طیف وسیعی از دارایی و بازارها را داراست. محافظت از تعادل منفی و معاملات اجتماعی از دیگر خدمات اوست.
 3. Global Prime: معاملات چند نظارتی با بیش از 100 بازار را ارائه می‌کند.
 4. RaceOption: انتخاب‌های دودویی ارائه می‌کند و بستر CFD آن رقابت‌های معاملاتی و اهدای جوایز دارد.
 5. OctaFX: این کارگزاری معامله با دارایی‌های مختلفی را در تعدادی بستر و برنامه موبایلی ارائه می‌کند.

برنامه موبایلی

کوتکس علاوه بر نسخه دسکتاپ نسخه اندروید برنامه معاملاتی را نیز عرضه می‌کند.

این برنامه سریع، منعطف و پرطرفدار است. تمام ویژگی‌های نسخه وب را داراست و برای یافتن بازارها و معاملات همان مراحل نسخه وب باید طی شود. برنامه تا حد زیادی موردقبول کاربران واقع‌شده و امتیاز 3.6 را داراست.

تنها نقص آن نبود نسخه iOS برای کاربران آیفون و آیپد است.

آدرس سایت بروکر کوتکس برای ثبت نام :https://quotex-market.io

جداول

جداول تا حد زیادی قابلیت شخصی‌سازی دارند و تأثیر نوسانات بازار به‌سرعت در آن‌ها مشاهده می‌شود.

این پلتفرم ده‌ها شاخص رایج را در خود جای‌داده است که به‌خوبی باسلیقه معامله‌گر تنظیم می‌شوند.

نمایش سفارش‌ها در سمت راست جدول تعبیه‌شده تا انجام معامله را بسیار آسان سازد.

برای دسترسی به سیگنال‌های معامله و اخبار بازار باید حساب فعال داشته باشید.

حساب آزمایشی

کوتکس حسابی آزمایشی با 10000 دلار وجه قابل معامله ارائه می‌کند که با استفاده از آن به تمام امکانات معامله دسترسی دارید. تنها محدودیتی که وجود دارد دسترسی به اخبار، نکات معامله‌گری و دیگر اطلاعات انحصاری است.

0/5 (0 نظر)