معرفی مارکت باینری آپشن و فارکس

ویدیو پایین را تا انتها ببینید . . .

باینری آپش
نمایش ویدیو درباره باینری آپش

✅ دوره نقطه پایان (باینری آپشن و فارکس صفرتاصد بصورت فوق حرفه ای)

شما در پایان این دوره خواهید توانست در تمامی بازارهای مالی ازجمله باینری آپشن و فارکس به صورت فوق حرفه ای معامله کنید و با نگرش تریدرهای حرفه ای آشنا شوید .برای این منظور ما دوره نقطه پایان را به جامعه تریدینگ ایرانی 🇮🇷 ارائه دادیم. در این دوره شما بدون نیاز به هیچ ابزار و اندیکاتوری معامله با چارت خالی را آموزش خواهید دید و کاملا با دیدگاه تریدرهای حرفه ای آشنا خواهید شد.در این دوره شما  4 تا استراتژی حرفه ای باینری آپشن و 15 استراتژی فارکس را آموزش خواهید دید. با وین ریت 93% که اولین بار توسط تیم ما در دنیا ارائه شده است.پیشنهاد میکنم حتما از جلسات دوره دیدن فرمایید.

در ضمن برای ارائه بهترین خدمات آموزشی به دانشجویان عزیزمان مباحث تحلیل فاندامنتال از صفر تا صد به صورت کاملا رایگان به زودی به این دوره اضافه خواهد شد.

✅ مفهوم معامله باینری آپشن

معامله کردن در مارکت باینری آپشن به مانند پرسیدن یک سوال ساده است : آیا بازار در این زمان مشخص شده بالاتر از این قیمت قرار می‌گیرد؟ اگر فکر می‌کنید بله، خرید می‌کنید و اگر فکر می‌کنید خیر، معامله فروش باز می کنید یعنی در واقع شما می توانید هم از فروش و هم از خرید سود کسب کنید.

با یک مثال ساده توضیح بدیم :

اگر شما سرمایه 100 دلار دارید و می خواهید در باینری آپشن معامله کنید شما با وارد کردن حداقل یک دلار می توانید معامله فروش یا خرید باز کنید درصد سود هر جفت ارز در بروکر مشخص میشه یعنی اگر جفت ارز EUR/USD درصد سودش 85% باشد اگر شما 10 دلار معامله باز کنید در تایم فریمی که کار می کنید 8.5 دلار سود کسب می کنید یعنی 10 دلار شما می شود 18.5 دلار ،  درصد سود جفت ارزها در بروکر های باینری آپشن بین 75% الی 95% می باشد.

بنابراین همیشه تصمیم‌گیری آگاهانه خواهید داشت و میزان سود و ضرر شما به طور خودکار افزایش و یا کاهش پیدا نمی‌کند و با آگاهی کامل می توانید معامله خود را باز کنید زیرا ریسک شما محدود شده است .

در ضمن می توانید در حین انجام معامله در هر جفت ارزی که بخواهید چندین معامله نیز انجام بدید و از این نظر هیچگونه محدودیتی ندارید و میتوان سود بیشتری در جفت ارزهای مختلف کسب کرد  البته برای انجام این کار یا باز کردن هر معامله ای باید آموزش دیده باشید و هیچوقت بدون آموزش و یادگیری درست استراتژی های معاملاتی نه تنها در این مارکت بلکه در هیچ مارکتی چه فارکس چه باینری آپشن یا کریپتو (ارز دیجیتال)  معامله یا سرمایه گذاری نکنید.

✅ مفهوم معامله در فارکس

بازار فارکس به صورت ساده بازار تبادلات بین ارزی میباشد.شما در این بازار با تحلیل جهت حرکتی ارزها میتوانید هم معامله خرید و هم معامله فروش باز کنید.

برای مثال فرض کنید شما 1000 دلار سرمایه اولیه وارد بازار فارکس کرده اید.حجم معامله و میزان ریسک که چه مقدار از این 1000 دلار را میخواهید ریسک کنید  در هر معامله فارکس به عهده خود شما میباشد و میتوانید میزان ریسک و سود خودتان را تنظیم کنید.بر فرض مثال شما وارد یک معامله خرید در جفت ارز EUR/USD شده اید.شما در این معامله میتوانید حد ضرر خودتان را طبق استراتژی خودتان تنظیم کنید و همچنین حد سود نیز بستگی به استراتژی خودتان دارد و هر لحظه که اراده کنید میتوانید از معامله خودتان خارج شوید.

5/5 (1 نظر)